Skip to content

Nieuwsflits 11/3 – april 2012

Na een maandje pauze namen de gemeenteraadsleden de draad terug op met een zitting waarop de stilaan naderende verkiezingen een duidelijke schaduw wierpen…

Load More

Info

Voor meer informatie kan u terecht bij de N-VA/PLE-mandatarissen :

Gemeenteraad :
– Annemie Baeyaert, Schaapsbaan 28 (annemie.baeyaert@nvaple.be)
– Tom Bevers, Molenstraat 39 (tom.bevers@nvaple.be)
– Joris Brosens, Nollekensstraat 22 (joris.brosens@nvaple.be)
– Bianca De Backer (eerste opvolger / fractiesecretaris), Kerkstraat 27 (bianca.debacker@nvaple.be)
– Robin Jacobs, Achterstraat 33 (robin.jacobs@nvaple.be)
– Bob Konings, Guido Gezellelaan 23 (bob.konings@nvaple.be)
– Kevin Ooye, Over d\’Aa 255 (kevin.ooye@nvaple.be)
– Dirk Smout, Den Uil 24 (dirk.smout@nvaple.be)
– Anne Somers, Verbindingsstraat 11 (anne.somers@nvaple.be)
– Guy Van den Broek, Kraaienberg 29 (guy.vandenbroek@nvaple.be)
– Geert Vandekeybus, Struisven 16 (geert.vandekeybus@nvaple.be)

Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst (OCMW) :
– Sally Danssaert, Heikantstraat 97 (sally.danssaert@nvaple.be)
– Erwin Koevoets, Den Berg 6 (erwin.koevoets@nvaple.be)
– Annemie Van Loon, Kloosterstraat 39 (annemie.vanloon@nvaple.be)

Politieraad : Robin Jacobs (robin.jacobs@nvaple.be), Kevin Ooye (kevin.ooye@nvaple.be), Dirk Smout (dirk.smout@nvaple.be)

Voorzitter N-VA : Dirk Smout (dirk.smout@nvaple.be)
Voorzitter PLE : Geert Vandekeybus (geert.vandekeybus@nvaple.be)

U kan ook een e-mail sturen naar info@nvaple.be