Skip to content

Jammer genoeg zitten de zonnige zomermaanden er alweer bijna op. Ook de gemeenteraad ging terug van start en boog zich vooral over de wegenwerken in onze gemeente.

Info

Voor meer informatie kan u terecht bij de N-VA/PLE-mandatarissen :

Gemeenteraad :
– Annemie Baeyaert, Schaapsbaan 28 (annemie.baeyaert@nvaple.be)
– Tom Bevers, Molenstraat 39 (tom.bevers@nvaple.be)
– Joris Brosens, Nollekensstraat 22 (joris.brosens@nvaple.be)
– Bianca De Backer, Kerkstraat 27 (bianca.debacker@nvaple.be)
– Robin Jacobs, Achterstraat 33 (robin.jacobs@nvaple.be)
– Kevin Ooye, Over d\’Aa 255 (kevin.ooye@nvaple.be)
– Dirk Smout, Den Uil 24 (dirk.smout@nvaple.be)
– Anne Somers, Verbindingsstraat 11 (anne.somers@nvaple.be
– Katrien Somers, Heikantstraat 68 (katrien.somers@nvaple.be)
– Geert Vandekeybus, Struisven 16 (geert.vandekeybus@nvaple.be)

Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst (OCMW) :
– Sally Danssaert, Heikantstraat 97 (sally.danssaert@nvaple.be)
– Erwin Koevoets, Den Berg 6 (erwin.koevoets@nvaple.be)
– Annemie Van Loon, Kloosterstraat 39 (annemie.vanloon@nvaple.be)

Politieraad : Robin Jacobs (robin.jacobs@nvaple.be), Kevin Ooye (kevin.ooye@nvaple.be), Dirk Smout (dirk.smout@nvaple.be)

Voorzitter N-VA : Dirk Smout (dirk.smout@nvaple.be)
Voorzitter PLE : Geert Vandekeybus (geert.vandekeybus@nvaple.be)

U kan ook een e-mail sturen naar info@nvaple.be